Orędzie Matki Bożej z 25 czerwca 2026 r.
przekazane w Medziugorje wizjonerce Marii:
„Drogie dzieci, radujcie się ze mną,
bo Najwyższy pozwolił mi być z wami,
abym prowadziła was do Niego,
który jest Drogą, Prawdą i Życiem.
Radujcie się, dziatki, i radujcie się
nawet w trudnościach;
będziecie mieli siłę, bo uświadomicie sobie,
że jesteście pielgrzymami
i będziecie umieli ofiarować wszystko
Bogu.
Dlatego nie zapominajcie:
Jestem waszą Matką
i kocham was.
Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje
wezwanie”.
(Za zgodą Kościoła)
Wpis: 26 czerwca godz.
9:50